Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Fulltextové vyhledávání

Vyhledání podle moto

Vyhledání podle typu zboží

Na úvod » Brzdy » Brzdové destičky » Brzdové destičky DP Brakes přední HONDA CRF 1000 Africa Twin rok 16-17

Brzdové destičky DP Brakes přední HONDA CRF 1000 Africa Twin rok 16-17

Číslo výrobku:
DP559 88042
Naše cena s DPH:
650 Kč / pár
Naše cena bez DPH:
537,16 Kč / pár
Cena v cizí měně:
24,95 Euro
Termín dodání:
skladem
650 Kč / pár
pár

Popis výrobku

Brzdové destičky DP Brakes přední HONDA CRF 1000 Africa Twin rok 16-17

Pokud vlastníte motocykl s ABS, prosím, napište do poznámky při objednávce.

Balení obsahuje brzdové destičky DP Brakes na jeden kotouč.

Směs - DP Standard - Základní vlastnosti: nízká míra opotřebení = dlouhá životnost, brzd. směs se sníženou prašností, high-tech keramický tepelný štít, silný brzdný nástup, progresivní brzdný účinek, velmi dobře kontrolovatelný brzdný průběh, doporučené pro každodenní provoz – silnice, off-road, ATV.

Brzdové destičky řady DP Standard jsou vyrobeny ze sinter-metalické směsi a jsou ideální náhradou originálních brzdových destiček. Vhodné pro každodenní provoz - silniční moto, off-road a ATV, kde poskytují vynikající všestranný brzdný efekt s minimální závislostí na teplotě nebo vlhkosti vzduchu. Na zadní straně opěrné desky je aplikován high-tech keramický tepelný štít, který zabraňuje přenosu tepla do brzdové kapaliny a tedy vadnutí brzd. Tyto brzdové destičky umožňují až 3x větší životnost, než většina ostatních značek. Velmi nízká hladina hluku, prachu z brzdové směsi a nízké zahřívání jsou hlavní výhodou řady DP Standard. Made in England - www.dp-brakes.com

Pokud chcete jiný typ směsi brzdové destičky nebo ještě chcete zvolenou směs zkonzultovat, uveďte, prosím, do poznámky v objednávce.

Stránky výrobce: http://www.dp-brakes.com/

Zabíhání nových brzdových destiček:

  • rozjeďte po rovině a vhodném povrchu motocykl až na druhý rychlostní stupeň na takovou max. rychlost, že máte motocykl stále pod kontrolou - samozřejmě tak, abyste dodrželi bezpečnost provozu a své jízdy na motocyklu
    • vždy zvolte takový povrch a rychlost, abyste neohrozili riskantní jízdou sebe nebo ostatní účastníky silničního provozu!!!
    • tvrdě zabrzděte – vyvarujte se pozvolnému brzdění, kdy pouze přibrzďujete a kotouč se mezi destičkami „protáčí“
    • opakujte 10x s pauzami min. 30sekund, aby se styčné plochy brzdy ochladily

Garance ceny

GARANCE NEJLEPŠÍ CENY
Na toto zboží garantujeme nejlepší cenu. Znamená to, že daný výrobek vždy koupíte nejlépe u nás!!!
V případě, že nám přesto doložíte seriozní nabídku legální konkurence s lepšími cenami, jsme připraveni se jí minimálně vyrovnat. Do srovnání ceny vždy zakalkulujte náklady na dopravu a případné dárky od nás.
 
S požadavkem na nejlepší cenu nás můžete kontaktovat pomocí formuláře "odeslat dotaz" (v detailu u každé položky zboží) nebo na e-mailové adrese info@motoretezy.cz nebo na tel. čísle: 734 316 688.

Příjemný nákup za bezkonkurenční ceny přeje

tým Motořetezy.cz

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
Řetězové sady za nejlepší ceny | Motořetězy.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

TOPlist